Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Dobroniu

Kolorowy pasek

Dane teleadresowe

Urząd Gminy w Dobroniu ul. 11 Listopada 9; 95-082 Dobroń
godziny pracy urzędu: poniedziałek od 8.00 do 16.00;
wtorek, środa, czwartek, piątek od godz. 7.30 do godz. 15.30

Elektroniczna skrzynka podawcza urzędu do wnoszenia podań, wniosków, skarg drogą elektroniczną jest dostępna na portalu ePUAP - http://epuap.gov.pl >>

NIP: 831-13-20-679 


Nr kont bankowych Urzędu Gminy w Dobroniu:

Bank Spóldzielczy PA-CO BANK Pabianice

74 8788 0009 0400 2411 2015 0015

  • oplata od posiadania psów
  • oplata skarbowa
  • oplata targowa
  • oplata za wieczyste użytkowanie gruntów
  • czynsz dzierżawny
  • należności z tytułu kupna mienia gminy
  • zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
  • inne niepodatkowe należności
  • opłata skarbowa za ślub po za lokalem USC - 1000 zł
  • opłata skarbowa za sporządzenie aktu małżeństwa 84 zł
  • pozostałe opłaty skarbowe związane z USC, ewidencją ludno?ci i dowodami osobistymi

95 8788 0009 0400 2411 2037 0021

  • wadia
  • zabezpieczenia należytego wykonania umów

43 8788 0009 0400 2411 2034 0014

  • opłata za udostępnienie danych osobowych 31 zł
  • udziały przekazywane gminie przez urzędy skarbowe

63 8788 0009 0400 2411 2015 0019

  • wpłaty za wodę i ?cieki

Wykaz stanowisk/referatów wraz z numerami telefonów i adresami email

43 677 26 83

43 677 21 30

43 675 57 79

43 677 21 44

fax. 43 677 26 79

Nazwa stanowiska/referatu Imię i nazwisko Nr. telefonu, adres email
Wójt Gminy mgr Robert Jarzębak sekretariat@dobron.ug.gov.pl
Sekretariat     Gabryela Kluch wew. 111, sekretariat@dobron.ug.gov.pl
Sekretarz Gminy    inż. Miroslaw Rżanek    wew. 121, sekretarz@dobron.ug.gov.pl
Skarbnik Gminy    mgr Ilona Mudzo wew. 118, skarbnik@dobron.ug.gov.pl
Urząd Stanu Cywilnego mgr inż. Anna Szczepanik wew. 119, usc@dobron.ug.gov.pl
Dowody Osobiste, Ewidencja Ludności inż Renata Saładaj zast. mgr Wioleta Głowinska wew. 116, renata.saladaj@dobron.ug.gov.pl
Działalność Gospodarcza

mgr Wioleta Głowinska zast. Magdalena Wandachowicz wz Wioletta Sęcio

wew. 124, magdalena.wandachowicz@dobron.ug.gov.pl

Zagospodarowanie przestrzenne mgr Dariusz Płuciennik wew. 114, planowanie@dobron.ug.gov.pl
Gospodarka Nieruchomościami

mgr Elżbieta Janeczek - Łagan

wew. 124, grunty@dobron.ug.gov.pl
Inwestycje Gminne Daria Kajzer  wew. 140, daria.kajzer@dobron.ug.gov.pl
Kadry Teresa Agata wew. 115, kadry@dobron.ug.gov.pl
Oświata mgr inż. Anna Szczepanik wew. 117, oswiata@dobron.ug.gov.pl
Ksiegowość Budżetowa

mgr Ewa Kieruzel

mgr Renata Szkudlarek

wew. 120, ewa.kieruzel@dobron.ug.gov.pl

wew. 120  renata.szkudlarek@dobron.ug.gov.pl

Ksiegowość Podatkowa

Jolanta Malinowska

mgr Małgorzata Adamek

mgr Iwona Irzykowska

wew. 127, podatki@dobron.ug.gov.pl
Finanse

mgr Monika Angiel

mgr Monika Rogalska

wew. 113, monika.angiel@dobron.ug.gov.pl

wew. 113, monika.rogalska@dobron.ug.gov.pl

Rolnictwo, Gospodarka wodna

mgr Dariusz Płuciennik

wew. 141, rolnictwo@dobron.ug.gov.pl

Ochrona środowiska

mgr inż. Marcin Wnuk

wew. 125, marcin.wnuk@dobron.ug.gov.pl

Gospodarka Komunalna

mgr Kamila Jasitczak

wew. 125, kamila.jasitczak@dobron.ug.gov.pl

Obrona, Ochrona PPOZ Grzegorz Żychowski wew. 115, grzegorz.zychowski@dobron.ug.gov.pl
Unia Europejska, Promocja

mgr Emilia Jardzioch

wew. 128, emilia.jardzioch@dobron.ug.gov.pl

Biuro Rady Gminy

mgr Paulina Kaczmarek

wew. 122, radagminy@dobron.ug.gov.pl
Kierownik GKiO| inż. Tomasz Ignaczak

wew. 136, tomasz.ignaczak@dobron.ug.gov.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Marcin Cieslak
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Marcin Cieslak
Data wprowadzenia:2011-03-31 13:41:41
Opublikował:Marcin Cieślak
Data publikacji:2011-03-31 15:07:48
Ostatnia zmiana:2018-12-04 05:24:54
Ilość wyświetleń:11064

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij